Půjčovna automobilů je součástí společnosti AUTO – ELI sídlící v Řetové u České Třebové. Společnost AUTO – ELI se zabývá službami automobilovém odvětví, jako např.: autoservis, pneuservis, STK, měření emisí, mytí vozidel, čištění interiéru vozidel a veškerými pojišťovacími službami.

V současné době nabízí naše renovovaná půjčovna automobilů několik desítek vozidel značky Škoda a VW.

Naší aktuální nabídku a podrobný popis vozů naleznete v sekci Autopůjčovna > Vozový park.

Všechna naše vozidla jsou standardně vybavena autorádiem, centrálním zamykáním všech dveří a zamykáním řadící páky CONSTRUCT. Vozidla máme ve stříbrné metalíze. Jejich současné průměrné stáří nepřesahuje 18 měsíců. Naše společnost se řídí vnitřní směrnicí, kdy se vozidla ve stáří 3 let odprodávají a nakupují se nová od autorizovaných prodejců. Vozidla pravidelně prochází garanční prohlídkou v autorizovaném servise po každých 15.000 (30.000) km s výměnou oleje, filtrů a dalších předepsaných součástí. V našem vlastním servise pak nadále probíhá před každým zapůjčením dalších 15 kontrol než je vozidlo předáno zákazníkovi.

U vozidel je pravidelně kontrolováno ojetí pneumatik a včas je provedena výměna. V zimním období automaticky přezouváme na zimní vzorek. Vozidla mají sjednané povinné i havarijní pojištění pro celou Evropu. U havarijního pojištění je zajištěna asistenční služba AXA Assistance. V případě havárie či poruchy vozidla a následné nepojízdnosti naše společnost garantuje přistavení náhradního vozidla po území ČR do 24 hodin a na území celé Evropy v nejkratším možném časovém rozmezí. V případě dlouhodobých pronájmů, kdy je potřeba na vozidle provést servis, obdrží náš zákazník automaticky náhradní vozidlo. Nezbytnou výbavou vozidel je i dálniční známka pro ČR a uhrazena silniční daň.

Jako doplňkové služby zajišťujeme přistavení vozidel kamkoliv po území celé Evropy a šofér servis.

Tomáš Blažek
manažer společnosti